یک رویداد ساده، یک تغییر بزرگ!

یک رویداد ساده، یک تغییر بزرگ!هر رویداد با توجه به موضوع مورد بحث در رویداد دستاوردهایی دارد که میتواند دید جدید از زوایای جدیدی درباره هر موضوع را در اختیار فرد قرار دهد و نگرش نویی ایجاد کند.بعضی از از این دستاوردهای مهم را با هم مرور میکنیم.

چیزهای جدید یاد می‌گیرید

درست است که خواندن کتاب یا استفاده از منابع دیگر تخصصی آنلاین می‌توانند تاثیر بزرگی در فرآیند یادگیری داشته باشند اما هیچ چیز نمی‌تواند جای تجربه را پر کند. دیدار رودررو و صحبت با متخصصان حوزه‌ی کاری یا موردعلاقه‌تان، چیزهای زیادی به شما یاد خواهد داد. در این دیدارها می‌توانید سوالات خود را از متخصصین بپرسید، توصیه‌های‌شان را بشنوید و چیزهای جدیدی یاد بگیرید.

انگیزه می‌گیرید

وقتی کسی را می‌بینید که وارد حوزه‌ی مورد علاقه‌اش شده و با تلاش به بالاترین سطوح موفقیت دست پیدا کرده، صرف حضور او می‌تواند برای شما انگیزه‌بخش باشد. مسیری که آن‌ها برای رسیدن به موفقیت طی کرده‌اند، می‌تواند به راحتی الهام‌بخش حرکت بعدی شما باشد.

لذت می‌برید

شرکت در رویدادها می‌تواند بهترین فرصت برای بیرون زدن و دیدن افراد هم‌فکر و لذت بردن از روزتان باشد. حرف زدن در این مورد کافی نیست، باید امتحان‌اش کنید!

می‌توانید برای کسب‌وکارتان بازاریابی کنید

به‌خصوص اگر  با کسب‌وکارهای دیگر سروکار داشته باشید، رویدادها می‌توانند یکی از بهترین فرصت‌ها برای ارائه‌ی ایده‌ها و بازاریابی برای خدمات و کالاهای تولیدی‌تان باشند. صحبت رودررو از صحبت تلفنی یا ایمیلی بهتر است و به شما اجازه می‌دهد علاقه‌تان به کاری که می‌کنید و اشتیاقی که برای حل مسئله دارید را نشان دهید.

بیشتر بدانید :   بازاریابی ترکیبی،شروع موفقیت

به‌روز خواهید بود

باخبر بودن از آخرین‌های حوزه‌ی فعالیت‌تان به شما اجازه خواهد داد تا هیچ‌وقت از رقبا عقب نمانید و همواره یکی از به‌روزترین‌ها در صنعت‌تان باشید. در کنفرانس‌های تخصصی معمولا آخرین روندها و گرایشات به‌وجودآمده در حوزه‌های مختلف مطرح می‌شوند و همین می‌تواند جلو بودن شما از تمام کسانی که در آن کنفرانس شرکت نکرده‌اند را تضمین کند.

با افراد جدید آشنا می‌شوید

قبل از این بارها از اهمیت شبکه‌سازی در موفقیت فردی و البته کسب‌وکارها صحبت کرده‌ایم. هرکس برای شرکت در رویداد دلیل خاص خودش را دارد. اما وقتی دو نفر در یک رویداد شرکت می‌کنند، احتمال این‌که یک سری علایق و عقاید مشترک داشته باشند، زیاد است. همین مشترکات می‌توانند پایه‌ی ایجاد روابط جدیدی باشند که به آینده‌ی شما شکل می‌دهند. ممکن است با یک فروشنده آشنا شوید که آن‌چه شما نیاز دارید را راحت‌تر و ارزان‌تر تامین می‌کند یا کسی را ببینید که بهترین گزینه برای پر کردن یکی از عناوین شغلی کسب‌وکار شماست یا حتی یک دوست که توصیه‌ها و راهنمایی‌هایش بسیار برای‌تان مفید خواهند بود.

شناخته می‌شوید

شرکت در رویداد و ارتباط گرفتن با فعالان یک حوزه‌ی خاص می‌تواند ضامن شناخته شدن شما و برند شخصی‌تان باشد. برندی که هم در پیدا کردن شغلی که دوست دارید، هم در راه اندازی کسب‌وکار جدید و هم در تبدیل شدن‌تان به یک متخصص واقعی تاثیر خواهد داشت.

این اعلان را به اشتراک گذارید
نظر خود را بنویسید

Event Search
تبلیغات